eBook ZDARMA

11 začiatočníckych chýb pri písaní textu

Pracujete s textom ako začiatočník alebo ako profík? 

Odhaľte 11 začiatočníckych chýb a ihneď si vyskúšajte 11 POSTUPOV,

ako sa stať pri úpravách textu zo začiatočníka PROFÍKOM.

Vaše osobné údaje (meno, e-mailová adresa) sú u mňa v bezpečí a budem (Monika Gahérová) ich na základe vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov >>> , ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy.

Stlačením tlačítka vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre zaslanie eBooku a noviniek odo mňa, ktoré se budú týkať súvisiacej témy. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na tlačítko ODHLÁSIŤ v každom zaslanom e-maile.

tento eBook už číta 0 ľudí

Veľa začiatočníkov (a pred 20 rokmi aj ja) sa pustí s chuťou do písania textu. Ťuká a posúva písmenká tam kde potrebuje, kde sa mu to páči, kde sa to ukazuje na papieri najkrajšie. Hotovo! Dopísané!

Vloží obrázok ... a vtedy to začne: text poskakuje, lieta, odskakuje a všelijako sa krúti, keď sa ho pokúša spacifikovať. A obrázok - ani ho nehne! Odrážky alebo zarovnanie textu? Jedna katastrofa! 

Robíte to aj vy? Samozrejme! Sama som to tak robila.

Každý profík bol raz začiatočníkom. Robil začiatočnícke chyby. Trápil sa dokola, až kým neprišla jeho chvíľa a on si plesol po čele a povedal: AHÁ, už tomu rozumiem!

A potom už bolo všetko jasné, ľahké, zrozumiteľné. Proste hračka.

V tomto eBooku bude reč o tom, ako pracovať s textom od začiatku ako profík, aby ste sa pri jeho záverečných úpravách nezbláznili.


Ak aj vy nájdete v tomto eBooku svojho favorita, napíšte mi dole do komentárov. Ten môj bol číslo 11 ... 🙂 

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budú použité iba pre účely spracovania tohoto komentára. Zásady spracovania osobných údajov