ADVENT s CANVOU

24 video-návodov na jednoduchú grafiku, 

ktorá podporí vaše podnikanie - vytvoríte posty na FB, vizitku pre svoju firmu, PDF leták alebo check list pre svojich klientov, aj keď nie ste grafik-profík.

 * * *   Adventný kalendár vznikol v decembri 2021, aj preto sú Ukážky práce s programom vo vianočnej tematikea - je pre vás pripravený ako kurz, nemusíte čakať do vianoc +    * * * 

je súhrnom základných návodov, ktoré vám canva ponúka na vytvorenie jednoduchej grafiky,  ktorou sa odprezentujete v online alebo vo svojej profesii 

Naučíte sa rýchlo a ľahko vytvoriť jednoduchý obrázok, pridať doň text, urobiť koláž (zložitejší obrázok) pre svoje statusy, pripraviť vizitky alebo zaujímavé check-listy ...

bez drahých programov, postačí jeden jediný - CANVA vo verzii zdarma! 

24 dní a 24 tipov 

na jednoduchú grafiku a prístup "nafurt"

Neviete nič o farbách, rezoch písma alebo zladení a zarovnávaní grafických prvkov? Nevadí. Aj napriek tomu pod vašimi rukami vzniknú skvelé originálne diela. Ukážem vám, ako to robím ja.

Nájdem v Canve hotovú grafiku, ktorá si získala moje srdce - napríklad farbami, rozložením prvkov alebo pekným písmom. Potom do nej vložím moje texty, obrázok, informácie... Všetko, čo v adventných videách uvidíte, je vytvorené vo verzii CANVA zdarma, nestojí vás to žiadnu ďalšiu investíciu do softvéru alebo mesačné predplatné. Používam ju už roky a stále mi prináša nové inšpirácie a možnosti. 

V 24 videách uvidíte krok za krokom,

ako sa pôvodný obrázok mení a pretvára na nový, originálny, napríklad aj takýto: 

Čo všetko je v CANVE možné? Napríklad aj takéto variácie jednej šablóny.

Ste zvedaví? Pozrite si toto video ... 

Váš e-mail je u mňa v bezpečí ✓ Osobné údaje spracovávam v súlade s Nariadením EÚ GDPR a Zákona č.18/2018. Viac o svojich právach na stránke Ochrana osobných údajov
0
zvedavcov už videlo toto video

Kalendár bol vytvorený v období Adventu 2021, videá na vás už čakajú v členskej sekcii

24 videí ako jednoduchou grafikou podporiť svoj online image 

  • prístup k videám vám zostane natrvalo
  • sú krátke a nezaberú veľa času
  • môžete si ich prezerať kedykoľvek
  • tvoriť môžete svojim tempom
  • pôvodný obrázok ľahko zmeníte na nový
  • šablóny na akúkoľvek vašu grafiku
  • inšpirácia a nápady

Pripravila som 4 adventné prekvapká 

1. adventná nedeľa 

2. adventná nedeľa 

3. adventná nedeľa 

4. adventná nedeľa 

Aj keď nie ste grafici-profíci,

predstavte si, že podľa týchto videí si dokážete vytvoriť vlastné obrázky, pridať do nich text, meniť farby a pracovať s farebnou paletou, urobiť koláž pre svoje statusy a tí usilovní aj vlastné vizitky alebo logo. Hravo to zvládnete, je to mega ľahké! S týmito videonávodmi určite. 


24 tipov na skvelú grafiku

161 €

TEXTujem a pomáham v online klientom s obsahom - magnety, predajky, check listy, landing page vyladím tak, aby hovorili rečou klienta. Mojou srdcovkou sú magnety, ktoré vám budú napĺňať e-mailovú databázu.

Monika Gahérová

Milá Monika, veľmi Ti chcem poďakovať za super kurzík Advent s Canvou. Keď som ho zbadala v príspevku na FB, tak som si povedala, však s Canvou robím už pár rokov, čo by mi kurz mohol dať. Nakoniec som sa rozhodla investovať do kurzu a dnes som nadšená zo získaných nových informácií, ktoré som získala v kurze. V kurze sú skvelé vychytávky, ktoré vďaka Monike a jej kurzu veľmi rýchlo pochopíte. Krátke a zrozumiteľné videá pomôžu každému, kto chce vytvoriť pekné koláže, plagáty či profi obrázok na sociálne siete.
Jana Bakičová, tvorkyňa farebného života a energetických voskových obrazov www.janabakicova.sk