online kurz 

WORD - 13 nastavení ušitých na mieru

Objavte 13 naj-nastavení, ktoré mi zaručene zjednodušili prácu s Wordom a rozhodne som pri nich neprišla o nervy. A vám pomôžu tiež!

eBOOKY

pre textových profíkov 

eBooky ZDARMA

5 signálov,

že váš eBook potrebuje záchranu

Napísali ste eBook a ani netušíte, že je plný technických - textových nedostatkov?  Čo vo vašom eBooku môže o vás prezradiť, že od textového profíka to máte ďaleko?

Existuje 5 signálov, ktoré to vašim čitateľom sfleku odhalia:


Manuál zdravia počítačovej maniačky

Zistite, čo pri vašom počítači používate správne a čo by ste mali zmeniť, ak nechcete po čase namiesto surfovania na internete surfovať v mestských uliciach a hľadať lekára – odborníka.

V eBooku dozviete parametre správneho nastavenia monitora, ako pri počítači sedíte správne, ktorá myš je optimálna pre počítačové maniačky a veľa iných rád dužitočných pre vaše zdravie.


11 začiatočníckych chýb pri písaní textu

Čo dokáže začiatočník, keď sa pustí do písania textu vo Worde? Robíte tieto chyby aj vy? 

Stiahnite si ZDARMA eBook, ktorý vám odhalí 11 faux pas pri úprave textu a ukáže 11 POSTUPOV, ako sa vyhnúť týmto začiatočníckym chybám a upraviť svoje texty rýchlo, správne a bez zbytočných nervov už pri prvom písaní.

eBooky

22 AHA momentov WORDu

Naučte sa 22 najbežnejších vychytávok, ktoré vám pomôžu bez zbytočných nervov skrotiť WORD alebo PC. Nájdete tu presne 22 návodov na prácu s textom, v ktorých som si ako každý začiatočník povedala "ahá, už mi to je jasné!"

Ak vám úprava vašich dokumentov prerastá cez hlavu, možno vám chýbajú práve tieto vychytávky. Aj vy si môžete 22x povedať "aháááá!" A k tomu získate ďalšie 3 eBooky ako darček.


Správna cesta k dokonalému textu

Pri práci s textom ste prešli kus cesty, ale vaše dokumenty stále nie sú to pravé orechové? eBook Správna cesta k dokonalému textu je sprievodca, ktorý vám s textom pomôže. 

Prevedie vás úpravou dokumentu, pomôže s formátovaním textu, odstavcov, obrázka, internetových prepojení. Držte sa postupu a vykúzlite dokonalý text.


Adventný kalendár textového profíka

24 dní je dlhá doba čakania na Ježiška. Aj textoví profíci si ho môžu skrátiť. Adventný kalendár textového profíka obsahuje 19 rýchlych tipov na netradičné funkcie wordu a 5 návodov, ako tieto tipy využiť v bežnom živote. Posledné adventné prekvapko stojí za to!

Kalendár vznikal postupne v adventnom období roku 2017, teraz máte možnosť získať ho ako ucelený eBook. Už žiadne čakanie na ďalší deň, všetky nápady máte pekne pokope!

monika@pocitacprezeny.sk

FB: pocitacprezeny

0911 352 892

skype: monika.gaherova