Ste už len krok od poznania AHA momentov textu. 75%

Objednávka eBooku:

22 AHA momentov WORDU

vyplnením objednávky získate eBook 22 AHA momentov WORDU

a naviac ZDARMA ďalšie bonusy.

  • ÁNO
    chcem eBook 22 AHA momentov WORDU v hodnote 22 €
  • BONUS #1:
    Pracovný zošit NEZÁBUDNÍK alebo 10 krokov k dokonalému textu - ZDARMA.
  • BONUS #2:
    Ťahák Užitočné klávesové skratky - ZDARMA.

Bonusy ZDARMA

Upozornenie pre Čechy: Pokiaľ chcete faktúru vystaviť na firmu a nieste platca DPH, vzniká Vám vystavením faktúry povinnosť stať sa identifikovanou osobou a musíte mi dodať svoje IČ DPH. Pokiaľ identifikovanou osobou nieste alebo sa ňou  stať nechcete, doporučujem kúpiť si eBook na fyzickú osobu nepodnikateľa.


100 % spokojný zákazník

Pokiaľ si AHA momenty WORDu prečítate a zistíte, že informácie v ňom nie sú pre Vás hodnotné a nikdy ich vo svojom živote nevyužijete, napíšte mi  emailom do 14 dní od nákupu a ja Vám vrátim peniaze v plnej výške.

Vaša spokojnosť je pre mňa dôležitá!

AHA momenty už objavili:

Som veľmi vďačná mojej kamarátke Monike za veľa vecí, ktoré ma naučila v práci s PC. Jej kniha je písaná veľmi zrozumiteľne i pre začiatočníčky, je podložená obrázkami z PC, čiže presne viete, kde máte čo hľadať, na čo kliknúť, pretože to máte i krásne farebne označené.
Zuzana Vienerovápedagóg
eBook je napísaný tak jednoducho a názorne, že sa môže stať výborným pomocníkom všetkým ženám, ktoré nemali tú možnosť pracovať s ním už na školách a predsa ho v práci potrebujú. Naučíte sa pomocou neho množstvo fintičiek, ktoré vám môžu zrýchliť tvorbu textových dokumentov. Je veľmi názorný.Vďaka obrázkom sa nestratíte, aj keď máte inú verziu balíka MS Office.
Janka Schreiberovápedagóg, informatik

Potrebujete poradiť?


monika@pocitacprezeny.sk

+421 911 352 892