eBook ZDARMA

tento eBook už číta 0 ľudí

5 signálov, že váš ebook potrebuje záchranu

Napísali ste eBook vo Worde a ani netušíte, že je plný technických - textových nedostatkov? 

Aké faux-pas pri úprave textu môže o vás prezradiť, že od textového profíka to máte ďaleko?

Váš e-mail je u mňa v bezpečí ✓ Osobné údaje spracovávam v súlade s Nariadením EÚ GDPR a Zákona č.18/2018. Viac o svojich právach na stránke Ochrana osobných údajov

Vaše osobné údaje (meno, e-mailová adresa) sú u mňa v bezpečí a budem (Monika Gahérová) ich na základe vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov >>> , ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na tlačítko ODHLÁSIŤ v každom zaslanom e-maile.

Monike som vďačná za môj prvý platený ebook - bez jej pomoci by ešte nebol na svete! Vysoká odbornosť a hlavne trpezlivosť so mnou. Veľmi rada využijem jej služby aj v budúcnosti.
Dodka Danovámediátor a kouč, www.dodkadanova.sk
Monika ahoj, až teraz som si to pozrela v emaili, lebo som mala iné povinnosti dnes. Je to ... prenádherné ... je to presne podľa mojich predstáv, ja by som to určite do takej podoby nikdy nedala. Veľmi sa mi to páči.
Martina Šedlbauerautorka mandál a úžasných anjelských obrazov

POZÝVAM VÁS DO ŠTUDOVNE 

Príďte na WORKSHOP, ak vo svojom biznise práve riešite, 1) kde vziať nápady na digi-obsah, 2) aký problém pomôžete vyriešiť vášmu klientovi, 3) do čoho nápad zabaliť a 4) ako ho poslať ku klientovi.