KONZULTÁCIA s Monikou

ako vyšperkovať svoje texty a eBooky, aby hovorili rečou vášho klienta

Ja Monike ďakujem za perfektne upravený e-book. Bol to môj prvý e-book a nemohla som si dovoliť ho len tak zbuchnúť. Musel byť perfektne štylisticky upravený a práve v tejto fáze finálnej úpravy odviedla Monika skvelú prácu.
Katarína Molnárovákozmetička a lektorka pre kozmetičky, www.somkozmeticka.sk a www.perlacosmetic.sk

konzultácia

 Hľadáte nápady, o čom písať pre svojich klientov? Potrebujete skonzultovať technickú alebo obsahovú stránku vášho webu, článku alebo eBooku?

_________

Váš biznis sa má prihovárať vášmu ideálnemu klientovi a keď neviete, kto to je, budú všetky slová len hádzaním hrachu na stenu.

 Po konzultácii budú jasné minimálne dve veci:

Jazyk vášho klienta a slová, ktorými si získate jeho srdce. Bez týchto dvoch vecí nemá význam pracovať na akomkoľvek digi produkte. 

V objednávkovom formulári si môžete si vybrať aj balíček 3 konzultácií za výhodnú cenu.

mentor vašich textov

Texty, texty, texty! Pravidelne píšete články na web, alebo tvoríte eBooky či predajky, ale štylistika a gramatika nie sú vaša parketa? Hodilo by sa mať po ruke textového kúzelníka, ktorý to povie rečou vášho klienta?

_________

Postarám sa o to. V priebehu jedného mesiaca budem  vašim textom k službám - môžem ich oprášiť, preobliecť, prepudrovať alebo spacifikovať tak, aby sa stali pre vášho klienta štýlové. 

_________

K mentoringu je nutná vstupná konzultácia, na ktorej si povieme o spolupráci a zistíme, či vám dokážem pomôcť.

V objednávkovom formulári si vyberte 

1 konzultácia 1 hodina: 50 €/hod.

 balíček 3 hodín: 90 € (ušetríte 60€) 

vstupná konzultácia k mentoringu: 30 €

Po zaplatení budete presmerovaný na stránku s KALENDÁROM,

kde si vyberiete termín a čas, kedy sa stretneme.

Milá Monika, ďakujem Ti za fantastickú spoluprácu pri "túningovaní" 🙂 mojej web stránky. Som šťastná, že sa našiel niekto, kto mi rozumel takmer bez slov. Bolo to doslova o tom, že si nacítila, čo som si myslela a cítila ja. Absolútna symbióza 🙂 . Vďaka tomu vyzerá dnes môj web tak, že som s ním spokojná. Vylepšené texty a upravená grafika robia svoje. Všetko je zrazu zrozumiteľnejšie a má to hlavu aj pätu. Moni, ďakujem z celého srdiečka a teším sa na našu budúcu tvorbu. Viem, že keď budem čokoľvek potrebovať, budeš tu znova pre mňa. S láskou. Janka
Janka Vnukoválektor, kouč, terapeut, www.terapialaskou.sk
Spolupráca s Monikou ma neskutočne bavila, nehovoriac o výsledku, ktorý je naozaj očarujúci! Graficky sme upravovali moju knihu - dávali sme jej podobu eBooku: preklopili sme formát, vložili nádherné obrázky, pridali sme farby v nadpisoch a deliacich čiarach. Bola to príležitosť dať sviežosť a hravosť 40 stranám čistého textu. Ďakujem.
Zuzana Jančokováwww.zdravedeti.sk
Monike som vďačná za môj prvý platený ebook - bez jej pomoci by ešte nebol na svete! Urobila gramatickú korektúru a formátovanie textu - najskôr pri vytvorení eBooku a neskôr aj pred vydaním jeho knižnej podoby. Vysoká odbornosť a hlavne trpezlivosť so mnou. Veľmi rada využijem jej služby aj v budúcnosti.
Danová Dodka mediátor + kouč, www.dodkadanova.sk