KONZULTÁCIE

Máte vo vašich textoch tie správne slová? Poviem vám, či ste ich napísali pre vašu cieľovku.

Na čo všetko sa ma môžete opýtať ...

 • Hovoria vaše texty na webe, v článkoch alebo v eBooku rečou vášho ideálneho klienta?
  Nazriem do nich a poviem vám, či ste ich napísali pre vašu cieľovku.
 • Hľadáte nápady, o čom písať pre svojich klientov?
  Naučím vás niekoľko spôsobov, ako ich vysypať z rukáva.
 • Hodil by sa pre vaše texty "priateľ na telefóne"?
  poviem vám, aké meno vám urobia u vášho klienta.
 • Pravidelne píšete články na web, alebo tvoríte eBooky či predajky,
  ale štylistika a gramatika nie sú vaša parketa?
 • Chcete upraviť a naformátovať text/eBook,
  ale neviete ako na to?
Ponuku bezplatnej konzultácie s pani Monikou som našla na Facebooku a som rada, že som to vyskúšala. Bolo to veľmi príjemné 20 minútové stretnutie cez Zoom. Veľmi jasne mi vysvetlila slabé stránky v texte môjho webu a ihneď navrhla, ako ich upraviť, aby boli príťažlivé pre môjho klienta. Rada využijem jej služby aj v budúcnosti.
Gabriela Mitroválektorka kurzov osobnostného rozvoja, www.everydaymanager.sk
Pani Moniku som si vybrala na základe iných referencií ohľadom jej práce s textom. Nakoľko som mala problémy s vytvorením Ebooku, tak aby bol prehľadný, potrebovala som odbornú pomoc. Túžila som nielen po dizajnovom obale eknihy, ale tak by bol zaujímavý a pútavý pre čitateľa. Mohla som nad tým sama stráviť hodiny ba aj dni, no rozhodla som ta zveriť to do rúk pani Moniky, ktorá je expertom na písanie a úpravu textov. Ďakujem za skvelú spoluprácu, krásne spracovaný Ebook a určite rada využijem jej služby a spoluprácu aj v budúcnosti.
Monika ŠtanclováPoradkyňa a lektorka v oblasti čínskej metafyziky, www.fengshui-zdravebyvanie.sk
Monika mi pomohla vytvoriť 3D cover, s úpravou textu a obrázkov v eBooku. 3D cover je krásny. Presne taký, aký som chcela. Vždy ho upravila podľa mojich želaní a tiež ponúkla svoje originálne návrhy.
Žanet Čekanováwww.zanetcekanova.sk
Ja Monike ďakujem za perfektne upravený e-book. Bol to môj prvý e-book a nemohla som si dovoliť ho len tak zbuchnúť. Musel byť perfektne štylisticky upravený a práve v tejto fáze finálnej úpravy odviedla Monika skvelú prácu.
Katarína Molnárovákozmetička a lektorka pre kozmetičky, www.somkozmeticka.sk a www.perlacosmetic.sk

Cena konzultácie

Konzultácia 1x60 minút
50 €
Balíček konzultácií 3x60 minút (cena 45€/hod.)
135 €

Ceny sú konečné, nie som platca DPH.

Ak sme ešte nespolupracovali, vždy najprv zvoľte konzultáciu 1 hodinu. Je to preto, aby sme zistili, či si sadneme. Všetky ďalšie konzultácie si môžete zakúpiť výhodnejšie ako:

 • balíček 3x60 minút - podmienkou je ich čerpanie do 1 mesiaca
 • v cene konzultácií je zahrnutá moja príprava: aby som vám mohla pomôcť, potrebujem vaše texty vidieť a pripraviť si postrehy, návrhy a doporučenia

V objednávkovom formulári si zvoľte variant konzultácie: 1hodinu alebo balíček 3 hodín a uhraďte prosím faktúru. Po zaplatení budete presmerovaný na stránku s KALENDÁROM, kde si vyberiete termín a čas, kedy sa stretneme.

Milá Monika, ďakujem Ti za fantastickú spoluprácu pri "túningovaní" 🙂 mojej web stránky. Som šťastná, že sa našiel niekto, kto mi rozumel takmer bez slov. Bolo to doslova o tom, že si nacítila, čo som si myslela a cítila ja. Absolútna symbióza 🙂 . Vďaka tomu vyzerá dnes môj web tak, že som s ním spokojná. Vylepšené texty a upravená grafika robia svoje. Všetko je zrazu zrozumiteľnejšie a má to hlavu aj pätu. Moni, ďakujem z celého srdiečka a teším sa na našu budúcu tvorbu. Viem, že keď budem čokoľvek potrebovať, budeš tu znova pre mňa. S láskou. Janka
Janka Vnukoválektor, kouč, terapeut, www.terapialaskou.sk
Spolupráca s Monikou ma neskutočne bavila, nehovoriac o výsledku, ktorý je naozaj očarujúci! Graficky sme upravovali moju knihu - dávali sme jej podobu eBooku: preklopili sme formát, vložili nádherné obrázky, pridali sme farby v nadpisoch a deliacich čiarach. Bola to príležitosť dať sviežosť a hravosť 40 stranám čistého textu. Ďakujem.
Zuzana Jančokováwww.zdravedeti.sk
Monike som vďačná za môj prvý platený ebook - bez jej pomoci by ešte nebol na svete! Urobila gramatickú korektúru a formátovanie textu - najskôr pri vytvorení eBooku a neskôr aj pred vydaním jeho knižnej podoby. Vysoká odbornosť a hlavne trpezlivosť so mnou. Veľmi rada využijem jej služby aj v budúcnosti.
Danová Dodka mediátor + kouč, www.dodkadanova.sk