4 WORKSHOPY

CANVA s mentorom


vám pomôžu získať pozornosť klienta a istotu, že svojou vlastnou canva-grafikou, plagátom či profi obrázkom privediete práve vášho srdcového klienta k sebe do FB skupiny alebo na web. Prihláste sa na workshopy. Budem tvoriť s vami indi-vindi. 

Nie ste grafik - profík, ale túžite vytvárať 

 • pekné obrázky na sociálne siete,
 • titulné stránky na FB,
 • check listy a zoznamy,
 • úvodné obrázky pre vaše videá,
 • originálnu grafiku pre online kurzy?
Spolupráca s Monikou ma neskutočne bavila, nehovoriac o výsledku, ktorý je naozaj očarujúci! Môj dlhý čistý text dostal krásne obrázky, farby v nadpisoch a deliacich čiarach a nadpisové stránky sa zmenili že wau. Monika je kreatívna, praktická a predovšetkým ju práca veľmi baví, čo sa krásne zrkadlí na projektoch, ktoré s láskou robí.
Zuzana Jančokováwww.zdravedeti.sk

Nemusíte ovládať umenie Picassa ani drahý Photoshop, 

aby ste vytvorili peknú grafiku ... a nemusíte na to byť sama/sám. Dovoľte mi stať sa na chvíľu mentorom vaších obrázkovŠtyrikrát sa stretneme na ZOOME a spolu priamo na stretnutí vytvoríme alebo upravíme vašu obľúbenú šablónu. 

postačia 4 stretnutia a váš biznis dostane nové šaty! 

Že neviete nič o farbách, rezoch písma alebo zladení a zarovnávaní grafických prvkov? Nevadí. Aj napriek tomu pod vašimi rukami vzniknú skvelé originálne diela. 

Ukážem vám, ako to robím ja:

Nájdem v Canve hotovú grafiku, ktorá si získala moje srdce - napríklad farbami, rozložením prvkov alebo pekným písmom. Potom do nej vložím moje texty, obrázok, informácie...

Všetko, čo som v Canve doteraz vytvorila, je vytvorené vo verzii CANVA zdarma, nestojí ma to žiadnu ďalšiu investíciu do softvéru alebo mesačné predplatné. Používam ju už roky a stále mi prináša nové inšpirácie a možnosti. 

Na workshopoch budeme robiť to isté:

zmeníme a pretvoríme minimálne 4 šablóny, ktoré si vyberiete a ja vám garantujem, že prídu AHA a konečne pochopíte (a už nezabudnete), ako sa pôvodný obrázok mení a pretvára na nový, originálny, napríklad aj takýto: 

Tvoriť budeme výlučne v programe CANVA. Ak CANVU nepoznáte, prosím, zoznámte sa s ňou ešte pred 1. workshopom. Odporúčam pozrieť si toto video:

Čo všetko je v CANVE možné? Napríklad aj takéto variácie jednej šablóny:

Ste zvedaví? Pozrite si toto video ... 

Váš e-mail je u mňa v bezpečí ✓ Osobné údaje spracovávam v súlade s Nariadením EÚ GDPR a Zákona č.18/2018. Viac o svojich právach na stránke Ochrana osobných údajov
0
zvedavcov už videlo toto video

Ako budú workshopy indi-vindi prebiehať?

 • 1. - 4. workshop
  komentovaná úprava šablóny podľa vášho výberu + vaše otázky
 • spolu sa stretneme - LEN VY A JA - 4x na ZOOME,
  termíny si naplánujete sami v mojom kalendári, ktorý vám sprístupním po úhrade faktúry; je len na vás, či ich absolvujeme v jednom týždni, alebo to bude 1 hodina za týždeň
 • pred každým stretnutím si vyberiete šablónu,
  ktorú budeme upravovať, takže začneme pracovať hneď od začiatku, nebudeme strácať čas hľadaním. Viem totiž, ako dlho niekedy trvá, kým sa ja sama rozhodnem, alebo kým si ma niektorá šablóna nevyberie 🙂 
 • každý workshop potrvá približne hodinku,
  všetko závisí od toho, akú jednoduchú/členitú šablónu si vyberiete na úpravu
 • budem vaša pravá ruka -
  a dozriem na to, aby sa nám kúzlo podarilo - budeme vymýšľať a tvoriť a konzultovať cez zdieľanú obrazovku - jednoducho uvidíme jeden druhému na prsty
 • pred prvým stretnutím vám pošlem dotazník
  pomôže mi spoznať vás, aby som vám pomohla pri výbere a úprave šablón čo najlepšie ich napasovať na váš biznis alebo cieľ, ktorý majú splniť
Milá Monika, veľmi Ti chcem poďakovať za super kurzík Advent s Canvou. Keď som ho zbadala v príspevku na FB, tak som si povedala, však s Canvou robím už pár rokov, čo by mi kurz mohol dať. Nakoniec som sa rozhodla investovať do kurzu a dnes som nadšená zo získaných nových informácií, ktoré som získala v kurze. V kurze sú skvelé vychytávky, ktoré vďaka Monike a jej kurzu veľmi rýchlo pochopíte. Krátke a zrozumiteľné videá pomôžu každému, kto chce vytvoriť pekné koláže, plagáty či profi obrázok na sociálne siete.
Jana Bakičová, tvorkyňa farebného života a energetických voskových obrazov www.janabakicova.sk

Aká je cena série týchto workshopov? 

V program CANVA je ohromné množstvo hotových šablón, ktoré čakajú len na to, že si ich vyberiete a upravíte podľa seba, vložíte do svojho biznisu a zaujmete svojich klientov. 

Keď skončíme, budete mať v rukách nevyčísliteľnú hodnotu

- dokážete vytvoriť nekonečno ďalších originálnych obrázkov 🙂 

4 hodiny indi-vindi tvorenia a doživotné "AHA"

na skvelé grafiky v CANVE majú cenu

workshopy s mentorom
137 €
4 workshopy (každý workshop v dĺžke cca 1,5 hod)
online s mentorom
na ktorých mi uvidíte na prsty
môžete pýtať
a dostanete odpovede
+ záznamy z workshopov
+ konzultáciu do 1 mesiaca po mentoringu - môžete si dať skontrolovať a doupraviť svoje canva-grafiky
Na spolupráci s Monikou sa mi najviac páčila jej nápaditosť a naozaj bohaté skúsenosti s prácou s textom. Keď mi ukazovala "vychytávky" a ako na to, žasla som. Moja situácia pred stretnutím s ňou bola, že som nestíhala napísať e-book a ani by som nevedela ako na to. Potrebovala som rýchlu pomoc, aby som mohla spustiť reklamu na svoju umeleckú tvorbu. Navrhla mi pomoc, prišla s konkrétnym zaujímavým nápadom, ktorý ma oslovil. Viedla ma, čo jej mám poslať - obrázky, texty a ostatné krásne spracovala do môjho prvého e-booku. Korekcie šli hladko, vždy vyšla v ústrety a upravila text podľa mojich predstáv. Spolupráca bola rýchla a veľmi mi pomohla spustiť môj biznis na vladimirovaart.com Vďaka tomuto dokonale upravenému a lákavému e-booku som získala svoje prvé kontakty a klientov. Spoluprácu s Monikou odporúčam každému, kto bojuje s textami a ich úpravou, či vložením obrázkov. Teším sa ako sa od nej v skorej budúcnosti naučím "vychytávky" pre svoj nový e-book a zvládnem ho napísať sama vdaka jej vedeniu.
Daniela Vladimirovavýtvarníčka, www.vladimirovaart.com

Milujem prácu s textom. Najmite si ma, ak si neviete poradiť s gramatikou, alebo potrebujete z obyčajného textu na lusknutie prsta vykúzliť originálny eBook napríklad aj pomocou skvelej grafiky.

Monika Gahérová

Návod, ako si vytvoriť profil v CANVE:

Potrebujete poradiť?


monika@pocitacprezeny.sk

+421 911 352 892