Ktorý šport je váš obľúbený? Lyžovačka alebo skypovačka?

Športujete? Pravidelne alebo len občas?

Ja lyžujem. Pravidelne – vždy keď napadne dosť snehu – ale nie toho kuchynského.

V sobotu som opäť po roku vytiahla lyže z komory a strávila pekné popoludnie na zasneženom svahu. Keď si odmyslím fujavicu, hmlu, plný svah a dlhý rad pred vlekom, tak bolo vlastne všetko super.

Aj skypujem. Pravidelne – každý večer s niektorým členom mojej rodiny. Jeden je totiž v Rusku, ďalší občas v Taliansku a posledný vo Viedni.

Ja viem, skypovačka nie je oficiálny zimný šport, ale keď vonku fuči, že nehodno ani psa von vyhnať, skypovačka je skvelým objavom. A tiež vo chvíli, keď je človek doma sám ako prst  a nemá si s kým pokecať zoči voči, lebo tak je to najúžasnejšie.

Predčasom naša rodinná rada len tak zo zvedavosti skúmala, aké vzdialenosti nás delia od seba: 17700 km, 1100 km a 200 kilometrov. No skúste si zabehnúť každý večer do Milána, aby ste videli svojho syna! Lietadlo nemám a nie som ani Superman, ale zato mám SKYPE. A s tým už veru môžem obletieť aj celú zemeguľu.

komunikovat cez skype

Pokecať, vidieť sa, zdieľať svoje zážitky… na nezaplatenie. Zadara.

Ak ste skype ešte nevyskúšali a netušíte, čo s ním, pozývam Vás. Pozrite si tretí diel videoseriálu „skypovačka1“Ak už tento trik poznáte, pozrite si aj iné tipy a triky v Študovni. 

Ak ste nedočkavý tip, máte možnosť už teraz objaviť 22 AHA momentov WORDu a skrotiť svoje texty HNEĎ alebo podľa videonávodu zmeniť chaotický text na dokonalý,

 

eBooky a kurzy teraz v narodeninovej zľave >>>>

narodeninova-zlava

Tak hor sa do klikania, odvážne ženy, krotiteľky textu.

S úctou pre všetky ženy, čitateľky webov

www.pocitacprezeny.sk     www.onlineoffice.sk

Monika Gahérová

 

 

Pre všetky zvedavé ženy

články, ako skrotiť svoj PC

 

Monika Gahérová
Práca s počítačom, ale najmä s textom, je mojou vášňou. Chcem, aby sa aj pre ostatné ženy stalo prirodzené párkrát kliknúť a vyriešiť problém, skrotiť svoj počítač, nezblázniť sa, keď si word robí čo chce. Môj príbeh si prečítajte tu >>
Komentáre
  • eBOOK

    Čo dokáže začiatočník, keď sa pustí do písania? Robíte tieto chyby aj vy? ZBAVTE SA ICH!

    11_chyb_word copy

  • NAJNOVŠIE PRÍSPEVKY
  • FACEBOOK
  • Kategórie