online kurz 

WORD - 13 nastavení ušitých na mieru

Objavte 13 naj-nastavení, ktoré mi zaručene zjednodušili prácu s Wordom a rozhodne som pri nich neprišla o nervy. A vám pomôžu tiež!

ŠTUDOVŇA

pre usilovných

Čo je tu nové?

Nechajte nám email,

my vám to povieme

Som zvedavá ...
Študovňu sleduje už 0 žien

Ste textový samouk a typ - ja to zvládnem sama?

* * * 

Alebo ste expertkou v úprave textov,

ale raz za čas predsa len potrebujete tipy a triky pri jeho úprave? 

V študovni nájdete vychytávky, ako jednoducho a rýchlo zdokonaliť svoj text vo Worde - uľahčiť si prácu s textom alebo upraviť vlastný eBook. Návody sú krátke a jednoduché - stačí len otvoriť, kliknúť 1-2-3 a máte hotovo!

Kliknite na "klik" a uložte si návod do svojho počítača.

CHECK LIST - úprava chaotického dokumentu

Poslušný obrázok

Ako mazať text

Počet slov v texte

Chcete viac tipov a návodov? Čakajú na vás v členskej sekcii

TEXTOVÁ PROFÍČKA

Vytvorila som ju pre všetky zvedavé ženy, ktoré už nebaví pracovať s textom pokus - omyl a hľadajú krátke a rýchle návody, ako ho spacifikovať. Ušetria vám kopu drahocenného času a nervov pri konečnej úprave textu.

V S T Ú P T E !

Je plná ďalších rýchlych návodov, ako si zjednodušiť prácu s Wordom. A každý mesiac pribúdajú ďalšie. Naučíte sa pracovať s textom ako profíčka. Vyskúšate si, čo všetko sa dá vytvoriť v textovom editore a ako to môže byť prospešné vo vašom bežnom živote. Vstúpte len v prípade, že ...

  • vás rozčuľuje hľadať postupy a listovať v hrubých manuáloch,
  • pracovať s dokumentom pokus-omyl,
  • ste doteraz využívali WORD len pre prácu s "holým" textom a chcete to zmeniť
  • už vás nebaví upravovať text desiatky hodín, aby sa vám na konci zase rozsypal ...

* * * 

A dajte o tom vedieť svojim priateľkám, ak si myslíte, že by im tieto informácie mohli byť prospešné. Ďakujem za zdieľanie.

Zvládnite prácu s textom ako textová profíčka!

Vstúpte do členskej sekcie a objavte, ako si rýchlo a bez stresu naformátovať eBook, pripraviť pozvánku, darčekovú poukážku, firemnú vizitku alebo dotazník...

je tam už 0 TEXTOVÝCH PROFÍČOK

Čo na to hovoria prvé TEXTOVÉ PROFÍČKY

Ešte som sa síce nedostala ku konkrétnej práci, no Váš nápad ma veľmi potešil!!! Nie som vôbec kamarát s PC. V práci ho používam iba okrajovo, no každým dňom ma dobieha nutnosť viac a viac ho využívať v pracovnom aj osobnom živote. Predstava, že sa mám niekoho pýtať 25.krát na niektorú maličkosť, ktorú neviem urobiť nie je nič moc. Verím, že s Vašou pomocou si doplním svoje medzery...

Oľga Jurišová, NMnV

A čo vy? Ako ste na tom s každodennou prácou s PC? Ak občas alebo pravidelne potrebujete odpovede, ako skrotiť svoje texty alebo PC, vyberte si:

Chcete len nahliadnuť? Zvoľte vstup na 1 mesiac a urobte si prehľad o jej obsahu. Za mesiac iste zistíte, či sú tieto PDF tipy a triky, ťaháky a pomôcky pre vás to pravé orechové.

Chcete to tam poriadne preskúmať? Zvoľte vstup na 3 mesiace, budete mať dosť času na prieskum a neobmedzený prístup k PDF tipom a trikom, ťahákom a pomôckam.

Chcete mať  pravidelný prísun nových a zaujímavých inšpirácií pre prácu s textom? Zvoľte vstup na 6 mesiacov. Je cenovo najvýhodnejší, časovo najveľkorysejší a pravidelne každé 2 týždne vás obohatí o nové PDF tipy a triky, zaujímavosti alebo informácie určené len pre textové profíčky.

Vyberte si členstvo, ktoré vám vyhovuje.

vstup do členskej sekcie TEXTOVÁ PROFÍČKA

1 mesiac
12 €
1 mesiac / 12 €
som zvedavá, chcem nahliadnuť
3 mesiace
30 €
1 mesiac / 10 €
nahliadla som, chcem preskúmať

uvedené ceny sú bez DPH

Staňte sa TEXTOVOU PROFÍČKOU - prestaňte s textom pracovať pokus-omyl! 

Monika Gahérová

monika@pocitacprezeny.sk

FB: pocitacprezeny

0911 352 892

skype: monika.gaherova