Objednávka: 

LANDING PAGE AKO SKVELá KLIENTO-LEPKA

Balíček 3 workshopov ako minikurz


 Čo všetko patrí na LANDING PAGE (stránku, na ktorej si klient stiahne váš magnet)?

Dozviete sa, ako to zariadiť, aby sa z nej stala skvelá kliento-lepka. Nájdete tu tipy, ako pripraviť GRAFIKU v CANVE pre túto stránku a čo musia obsahovať TEXTY, aby klient pochopil, že váš MAGNET fakt musí mať!

Na základe týchto informácií si dokážete "postaviť" skvelú ládovaciu stránku, ktorá vám bude privádzať klientov do vášho biznisu.


Minikurz vznikol ako séria 3 workshopov, vysielaných v mojej ŠTUDOVNI. Uložené sú v členskej sekcii môjho webu ŠTUDOVŇA a po zakúpení budete mať prístup k nim nafurt.

Pre objednávky do ČR vám s radosťou vystavím faktúru ručne, napíšte mi prosím na email: monika@gaherova.sk

Ja Monike ďakujem za perfektne upravený e-book. Bol to môj prvý e-book a nemohla som si dovoliť ho len tak zbuchnúť. Musel byť perfektne štylisticky upravený a práve v tejto fáze finálnej úpravy odviedla Monika skvelú prácu.
Katarína Molnárovákozmetička a lektorka pre kozmetičky, www.somkozmeticka.sk a www.perlacosmetic.sk
Milá Monika, veľmi Ti chcem poďakovať za super kurzík Advent s Canvou. Keď som ho zbadala v príspevku na FB, tak som si povedala, však s Canvou robím už pár rokov, čo by mi kurz mohol dať. Nakoniec som sa rozhodla investovať do kurzu a dnes som nadšená zo získaných nových informácií, ktoré som získala v kurze. V kurze sú skvelé vychytávky, ktoré vďaka Monike a jej kurzu veľmi rýchlo pochopíte. Krátke a zrozumiteľné videá pomôžu každému, kto chce vytvoriť pekné koláže, plagáty či profi obrázok na sociálne siete.
Jana Bakičová, tvorkyňa farebného života a energetických voskových obrazov www.janabakicova.sk
Spolupráca s Monikou ma neskutočne bavila, nehovoriac o výsledku, ktorý je naozaj očarujúci! Graficky sme upravovali moju knihu - dávali sme jej podobu eBooku: preklopili sme formát, vložili nádherné obrázky, pridali sme farby v nadpisoch a deliacich čiarach. Bola to príležitosť dať sviežosť a hravosť 40 stranám čistého textu. Ďakujem.
Zuzana Jančokováwww.zdravedeti.sk

Potrebujete poradiť?


monika@pocitacprezeny.sk

+421 911 352 892