Objednávka: 

prípadová štúdia

ako si uľahčiť tvorbu obsahu


# recyklujeme OBSAH


  • Pripravila som vám ukážku z môjho textového biznisu, ako môžete v rámci recyklácie rozkúskovať jeden obsah a využiť v rôznych formách.

  • Celá táto prípadová štúdia je návodom pre tých, ktorí si myslia, že tvoriť obsah pre svojich klientov a pre svoje publikum znamená neskutočne sa narobiť.

Odporúčam, využívajte recykláciu:

vždy, keď vám napadne  "vymyslím niečo nové pre klientov", rýchlo túto myšlienku vymeňte za "pozriem, čo už mám vytvorené, rozkúskujem to a ponúknem klientom v inej forme".

  • recyklácia je kúzlo, pri ktorom z jedného online kurzu dokážete vytvoriť 5+ ďalších foriem obsahu 
  • uvidíte prípadovú štúdiu z môjho biznisu - všetko to začalo v roku 2017 jedným online kurzom ...

Pre objednávky do ČR vám s radosťou vystavím faktúru ručne, napíšte mi prosím na email: monika@gaherova.sk

Ja Monike ďakujem za perfektne upravený e-book. Bol to môj prvý e-book a nemohla som si dovoliť ho len tak zbuchnúť. Musel byť perfektne štylisticky upravený a práve v tejto fáze finálnej úpravy odviedla Monika skvelú prácu.
Katarína Molnárovákozmetička a lektorka pre kozmetičky, www.somkozmeticka.sk a www.perlacosmetic.sk
Milá Monika, veľmi Ti chcem poďakovať za super kurzík Advent s Canvou. Keď som ho zbadala v príspevku na FB, tak som si povedala, však s Canvou robím už pár rokov, čo by mi kurz mohol dať. Nakoniec som sa rozhodla investovať do kurzu a dnes som nadšená zo získaných nových informácií, ktoré som získala v kurze. V kurze sú skvelé vychytávky, ktoré vďaka Monike a jej kurzu veľmi rýchlo pochopíte. Krátke a zrozumiteľné videá pomôžu každému, kto chce vytvoriť pekné koláže, plagáty či profi obrázok na sociálne siete.
Jana Bakičová, tvorkyňa farebného života a energetických voskových obrazov www.janabakicova.sk
Spolupráca s Monikou ma neskutočne bavila, nehovoriac o výsledku, ktorý je naozaj očarujúci! Graficky sme upravovali moju knihu - dávali sme jej podobu eBooku: preklopili sme formát, vložili nádherné obrázky, pridali sme farby v nadpisoch a deliacich čiarach. Bola to príležitosť dať sviežosť a hravosť 40 stranám čistého textu. Ďakujem.
Zuzana Jančokováwww.zdravedeti.sk

Potrebujete poradiť?


monika@pocitacprezeny.sk

+421 911 352 892