workshopy - záznamy

"Dovoľte mi, mrknem sa na to " vždy v utorok

a každý mesiac na inú (pre online biznis) zaujímavú tému 


september

október

november

december

január

WORKSHOP - ZÁZNAM / NOVEMBER

GRAFIKA PRE ADVENT

kým sa do čohokoľvek spolu pustíme, nakopnite svoje nápady, aby sme NA MENTORINGU nestrácali čas ich hľadaním (odporúčam pred 1.mentoringom)

WORKSHOP - ZÁZNAM / OKTÓBER

GRAFIKA V CANVE

ako upraviť jednoduchú šablónu v CANVE zdarma, aj keď obsahuje platený prvok

WORKSHOP - ZÁZNAM / september

PREMENA 3 OBR. ŠABLÓNY

kým sa do čohokoľvek spolu pustíme, nakopnite svoje nápady, aby sme NA MENTORINGU nestrácali čas ich hľadaním (odporúčam pred 1.mentoringom)

Monika ahoj, až teraz som si to pozrela v emaili, lebo som mala iné povinnosti dnes. Je to ... prenádherné ... xi xi, je to presne podľa mojich predstáv, ja by som to určite do takej podoby nikdy nedala. Veľmi sa mi to páči.
Martina Šedlbauerautorka mandál a úžasných anjelských obrazov
Spolupráca s Monikou ma neskutočne bavila, nehovoriac o výsledku, ktorý je naozaj očarujúci! Graficky sme upravovali moju knihu - dávali sme jej podobu eBooku: preklopili sme formát, vložili nádherné obrázky, pridali sme farby v nadpisoch a deliacich čiarach. 40 strán čistého textu úplne ožilo. Ďakujem.
Zuzana Jančokováwww.zdravedeti.sk

cHCEM SI kúpiť záznam

Pre objednávky do ČR vám s radosťou vystavím faktúru ručne, napíšte mi prosím na email: monika@gaherova.sk

TEXTujem a pomáham v online klientom s obsahom - magnety, predajky, check listy, landing page vyladím tak, aby hovorili rečou klienta. Mojou srdcovkou sú magnety, ktoré vám budú napĺňať e-mailovú databázu.

Monika Gahérová