eBook ZDARMA

tento eBook už číta 0 ľudí

11 začiatočníckych chýb pri FORMáTOVANí textu

ihneď si vyskúšate 11 POSTUPOV, ako pracovať s Wordom jednoduchšie, štýlovejšie a ako sa fakt  nenarobiť pri formátovaní textu 

Váš e-mail je u mňa v bezpečí ✓ Osobné údaje spracovávam v súlade s Nariadením EÚ GDPR a Zákona č.18/2018. Viac o svojich právach na stránke Ochrana osobných údajov

Vaše osobné údaje (meno, e-mailová adresa) sú u mňa v bezpečí a budem (Monika Gahérová) ich na základe vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov >>> , ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy.

Stlačením tlačítka vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre zaslanie eBooku a noviniek odo mňa, ktoré se budú týkať súvisiacej témy. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na tlačítko ODHLÁSIŤ v každom zaslanom e-maile.

Ďakujem za e-book o textoch, aj za email, ktorý ste mi poslali. E-book ma trochu zaskočil, čakala som také textové vychytávky typu copywriting, ako čo písať, ako použiť slová a pod. A dostala som absolútne ukážkovo spracovaný e-book o písaní textov, naozaj, klobúk dolu 🙂 Dosť z toho som už vedela, vo svojej práci som sa všetko učila za pochodu a všetko som testovala a skúšala, a tento Váš rozpis jednotlivých postupov mi akoby popísal a to naozaj veľmi podrobne, čo som ja prakticky robila. Aspoň som si uvedomila niektoré súvislosti a získala iný pohľad na vec a uplne ma dostala kontrola pisania textu. Naozaj veľmi ďakujem a oceňujem veľmi kvalitné spracovanie.
Iveta Bačiková transformatívna koučka lektorka cvičení pre zdravie ivetabacikova.sk

Veľa začiatočníkov (a pred 20 rokmi aj ja) sa pustí s chuťou do písania textu. Ťuká a posúva písmenká tam kde potrebuje, kde sa mu to páči, kde sa to ukazuje na papieri najkrajšie. Hotovo! Dopísané!

Vloží obrázok ... a vtedy to začne: text poskakuje, lieta, odskakuje a všelijako sa krúti, keď sa ho pokúša spacifikovať. A obrázok - ani ho nehne! Odrážky alebo zarovnanie textu? Jedna katastrofa! 

Robíte to aj vy? Samozrejme! Sama som to tak robila.

Každý profík bol raz začiatočníkom. Robil začiatočnícke chyby. Trápil sa dokola, až kým neprišla jeho chvíľa a on si plesol po čele a povedal: AHÁ, už tomu rozumiem!

A potom už bolo všetko jasné, ľahké, zrozumiteľné. Proste hračka.

V tomto eBooku bude reč o tom, ako pracovať s textom od začiatku ako profík, aby ste sa pri jeho záverečných úpravách nezbláznili.


Ak aj vy nájdete v tomto eBooku svojho favorita, napíšte mi dole do komentárov. Ten môj bol číslo 11 ... 🙂 

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budú použité iba pre účely spracovania tohoto komentára. Zásady spracovania osobných údajov