ingrediencie pre svoj eBook už študuje 0 eBookárov

10 INGREDIENCIÍ

skvelého eBooku

Stiahnite si PDF návod ZDARMA, ak sa chystáte napísať eBook (nielen) vo Worde a ani netušíte, čo všetko taký eBook má mať!

10 bodov, ktoré by mal obsahovať každý eBook, aby sa stal skvelým magnetom.


Kto som?

Som lektorka a textová koučka. Milujem prácu s textom a rada s ním kúzlim na milión spôsobov.

V eBookoch, online kurzoch alebo cez Zoom vás naučím, ako párkrát kliknúť a problém s textom vyriešiť. 

Ukážem vám, ako vytvoriť eBook, ktorý predáva a ako upratať vaše texty, aby pritiahli zaujímavých klientov.

Pre vaše eBooky a weby tvorím šmrncovnú grafiku a tiež ich pretváram, aby hovorili rečou klienta. 

Ak potrebujete korektúru textu alebo audit vášho eBooku, som tu pre vás! Môžem byť aj vaša online asistentka.

Spolupráca s Monikou ma neskutočne bavila, nehovoriac o výsledku, ktorý je naozaj očarujúci! Monika je kreatívna, praktická a predovšetkým ju práca veľmi baví, čo sa krásne zrkadlí na projektoch, ktoré s láskou robí.
Zuzana Jančokováwww.zdravedeti.sk
Monike som vďačná za môj prvý platený ebook - bez jej pomoci by ešte nebol na svete! Vysoká odbornosť a hlavne trpezlivosť so mnou. Veľmi rada využijem jej služby aj v budúcnosti.
Dodka Danovámediátor a kouč, www.dodkadanova.sk
Práve som dočítala odborný feedback od Moniky Gahérovej na môj ebook zdarma, ktorý som jej poskytla k nakuknutiu. Aby pozrela svojím odborným okom, čo by ešte vylepšila, čo by zmenila alebo napísala inak. Priznám sa, že som detailista a tak som svoj ebook urobila najlepšie ako som v danej dobe vedela. Hoci ho dávam na svojom blogu zdarma ❤ No feedback od Moniky, kde mi napísala, konkrétne čo by som mohla zmeniť, na čo si dávať pozor, či už v grafike alebo v texte, plus mi aj dala konkrétne grafické tipy na vylepšenia, po prečítaní tohto eedbacku som si povedala wau! Toto je ešte vyšší level 🙂 ! A už rozmýšľam, kedy si k ebooku sadnem a zapracujem dané návrhy 🙂 Ďakujem, Monika, tvoje návrhy boli jasné, stručné a prínosné 🙏
Daniela Rau Medzinárodne certifikovaná koučka NLP Practitioner a NLP Master, www.danielarau.sk
Monika ahoj, až teraz som si to pozrela v emaili, lebo som mala iné povinnosti dnes. Je to ... prenádherné ... je to presne podľa mojich predstáv, ja by som to určite do takej podoby nikdy nedala. Veľmi sa mi to páči.
Martina Šedlbauerautorka mandál a úžasných anjelských obrazov
Jsem Monice hluboce vděčná za pomoc, kterou mi poskytla při tvorbě 3D coveru a grafiky eBooku. Mohu říci, že to pro mě byla opravdu záchrana - to, co Monika hravě zvládla za pár hodin, já bych mordovala hodně dní a s velice pochybným výsledkem. Navíc mě nadchlo, že Monika intuitivně vycítila mou představu a přesně vystihla výsledný vzhled eBooku. Výborně se s ní komunikuje, reaguje rychle a spolehlivě. Budu ráda, když budu moci její služby využít i v budoucnu. Rozhodně mohu Moničinu práci a profesionální přístup doporučit.
Smejkalová Eva poradce, terapeutka, lektorka v oblasti rozvoje osobnosti, www.smejkalovaeva.cz