Konzultácia tematická 


JE pre vás, ak máte otázky, ako vyladiť komunikáciu s klientom:

 • chcete rýchly brainstorming, ako tému uchopiť vo vašej expertíze
 • potrebujete nakopnutie alebo upratať nápady 
 • chcete sa zbaviť rozhodovacej paralýzy vo vaše téme a začať 
 • hľadáte spätnú väzbu na váš nápad
Ako som hľadala svoj MAGNET a našla :-)) Moniku som už poznala ako experta na texty, ale aj na obrázky a grafiku. Preto ma zaujala jej Letná škola e-mailingu, lebo som práve začala používať smartemailing pre komunikáciu s absolventkami mojich kurzov panvového dna a potrebovala som poradiť ČO a hlavne AKO, aby to bolo trefné, úderné a (asi) aj stručné (to nie vždy viem). Výhoda bola, že sme boli one-to-one a mohli sme ladiť presne na moje podnikanie, na mojich klientov. No a výsledok bol krásny "šťavnatý" MAGNET, ktorý predčil moje očakávania a ktorý bude "skrášľovať" moju webovú stránku. Šťavnatosť je totiž pre naše panvové dno ta správna ingrediencia :-)). Preto odporúčam Moniku opäť všetkými desiatimi, lebo jej oko vie vybrať z textu to správne slovo, ktoré vie cinknúť vašich zákazníkov do uší. A čo sa týka grafiky, ktorú tvorí s našimi texty, tak to je také "pohladenie na tele aj na duši". Ďakujem Monika. Michaela Schusterová
Schusterová Michaelametóda CESTA, cvičenie panvového dna, rituály, www.michaelaschusterova.sk

Vyberte si, čo v komunikácii s klientom potrebujete vyladiť ... 

Spolupráca s Monikou mi vždy ušetrila čas. Čo by mne trvalo večnosť, s Monikou je to za pár hodín alebo na pár stretnutí. Hlavne ak horí termín, je to záchrana. Ak potrebujem, tak sa na ňu vždy obraciam so žiadosťou o pomoc pri úprave obsiahlejšieho textu, či o odbornú radu, ako spacifikovať počítač. Jej workshopy sú inšpiratívne a kreatívne. Okrem toho, že vie pomôcť a poradiť, svojim vtipom obohatí každé stretnutie. Ďakujem Monika.
Olinka Jurišová, tvorivý ateliér
Možnosť využiť kurz Nakopnite svoje nápady prišiel presne včas. Akurát riešim svoj prvý magnet a v kurze som našla komplet čo som potrebovala. Pekne postupne, každý deň niečo ďalšie, nové a potrebné. Prišlo veľa uvedomení od toho, pre koho píšem a tvorím až po to, čo mu pomôžem vyriešiť. A príklady zo života, ktoré sú v kurze v každom e-maile, mi veľmi pomáhali ujasniť si danú tému. Kurz môžem len a len odporučiť.
Martina Gajdošovácertifikovaná koučka pre životný a vzťahový koučing

nápady pre online obsah

 • chcete rýchly brainstorming, ako to uchopiť vo vašej expertíze
 • potrebujete nakopnutie alebo upratať nápady 
 • chcete sa zbaviť rozhodovacej paralýzy a začať tvoriť obsah pre online - magnet, články, minikurzy
 • hľadáte spätnú väzbu na váš nápad
Spolupráca s Monikou ma neskutočne bavila, nehovoriac o výsledku, ktorý je naozaj očarujúci! Graficky sme upravovali moju knihu - dávali sme jej podobu eBooku: preklopili sme formát, vložili nádherné obrázky, pridali sme farby v nadpisoch a deliacich čiarach. Bola to príležitosť dať sviežosť a hravosť 40 stranám čistého textu. Ďakujem.
Zuzana Jančokováwww.zdravedeti.sk
Pani Moniku som si vybrala na základe iných referencií ohľadom jej práce s textom. Nakoľko som mala problémy s vytvorením Ebooku, tak aby bol prehľadný, potrebovala som odbornú pomoc. Túžila som nielen po dizajnovom obale eknihy, ale tak by bol zaujímavý a pútavý pre čitateľa. Mohla som nad tým sama stráviť hodiny ba aj dni, no rozhodla som ta zveriť to do rúk pani Moniky, ktorá je expertom na písanie a úpravu textov. Ďakujem za skvelú spoluprácu, krásne spracovaný Ebook a určite rada využijem jej služby a spoluprácu aj v budúcnosti.
Monika ŠtanclováPoradkyňa a lektorka v oblasti čínskej metafyziky, www.fengshui-zdravebyvanie.sk

ebook

 • pripravujete si svoj eBook a niečo sa zadrhlo
 • hľadáte nápad na na inú formu magnetu
 • chcete rýchly brainstorming, ako tému uchopiť vo vašej expertíze
 • hľadáte spätnú väzbu na váš nápad
Monika ahoj, až teraz som si to pozrela v emaili, lebo som mala iné povinnosti dnes. Je to ... prenádherné ... xi xi, je to presne podľa mojich predstáv, ja by som to určite do takej podoby nikdy nedala. Veľmi sa mi to páči.
Martina Šedlbauerautorka mandál a úžasných anjelských obrazov
Ja Monike ďakujem za perfektne upravený e-book. Bol to môj prvý e-book a nemohla som si dovoliť ho len tak zbuchnúť. Musel byť perfektne štylisticky upravený a práve v tejto fáze finálnej úpravy odviedla Monika skvelú prácu.
Katarína Molnárovákozmetička a lektorka pre kozmetičky, www.somkozmeticka.sk a www.perlacosmetic.sk
Vedieť, že mám po ruke človeka, ktorý opravdu VIE pracovať so smartemailingom, Canvou a inými “nepochopiteľnými” vecami, mi prináša do môjho podnikania nádej, že nemusím “skončiť so svojim životom😂” (alebo s podnikaním), keď mi to nefunguje, ako by malo. A ešte moje zúfalá prosba - tvoju technickú pomoc potrebujem IHNEĎ - bola vyslyšaná, takže opäť sa mi voľnejšie dýcha a nemusím “končiť so svojím životom”😂 a ani s mojím podnikaním. Monika totiž VIE, ako na to.
Michaela Schusterová, metóda CESTA, cvičenie panvového dna www.michaelaschusterova.sk

email

 • pripravujete si svoj e-mailing a niečo sa zadrhlo
 • hľadáte nápad na e-mailing newsletterový, kampaňový, po stiahnutí magnetu
 • chcete rýchly brainstorming, ako to uchopiť vo vašej expertíze
 • nevyznáte sa v nastaveniach SmartEmailingu a hodila by sa technická pomoc
Milá Monika, veľmi Ti chcem poďakovať za super kurzík Advent s Canvou. Keď som ho zbadala v príspevku na FB, tak som si povedala, však s Canvou robím už pár rokov, čo by mi kurz mohol dať. Nakoniec som sa rozhodla investovať do kurzu a dnes som nadšená zo získaných nových informácií, ktoré som získala v kurze. V kurze sú skvelé vychytávky, ktoré vďaka Monike a jej kurzu veľmi rýchlo pochopíte. Krátke a zrozumiteľné videá pomôžu každému, kto chce vytvoriť pekné koláže, plagáty či profi obrázok na sociálne siete.
Jana Bakičová, tvorkyňa farebného života a energetických voskových obrazov www.janabakicova.sk

canva

 • pripravujete si originálnu grafiku pre svoje sociálne siete a niečo sa zadrhlo
 • hľadáte nápad na grafiku pre magnety, check listy a zoznamy pre vaše videá, online kurzy
 • chcete rýchly brainstorming, ako tému uchopiť vo vašej expertíze, pre vaše sociálne siete
 • hľadáte spätnú väzbu na váš nápad
Milá Monika, ďakujem Ti za fantastickú spoluprácu pri "túningovaní" 🙂 mojej web stránky. Som šťastná, že sa našiel niekto, kto mi rozumel takmer bez slov. Bolo to doslova o tom, že si nacítila, čo som si myslela a cítila ja. Absolútna symbióza 🙂 . Vďaka tomu vyzerá dnes môj web tak, že som s ním spokojná. Vylepšené texty a upravená grafika robia svoje. Všetko je zrazu zrozumiteľnejšie a má to hlavu aj pätu. Moni, ďakujem z celého srdiečka a teším sa na našu budúcu tvorbu. Viem, že keď budem čokoľvek potrebovať, budeš tu znova pre mňa. S láskou. Janka
Janka Vnukoválektor, kouč, terapeut, www.terapialaskou.sk

 texty

 • chcete, aby vaše texty hovorili rečou klienta
 • hľadáte nápad o čom komunikovať
 • chcete rýchly brainstorming, ako tému vášho biznisu preklopiť do slov, ktorým bude klient rozumieť
 • hľadáte spätnú väzbu na vaše texty

horúca téma - november 

advent

 • Mať, či nemať ... adventný kalendár?
 • ktorých 24 drobných lákadiel vám zabezpečí pozornosť klienta?
 • kde vziať nápady "o čom"?
 • čo klientom ponúknuť, aby vám ochotne dali svoj e-mail?
Ponuku textovej mini-konzultácie s pani Monikou som našla na Facebooku a som rada, že som to vyskúšala. Bolo to veľmi príjemné 20 minútové stretnutie cez Zoom. Veľmi jasne mi vysvetlila slabé stránky v texte môjho webu a ihneď navrhla, ako ich upraviť, aby boli príťažlivé pre môjho klienta. Rada využijem jej služby aj v budúcnosti.
Gabriela Mitroválektorka kurzov osobnostného rozvoja, www.everydaymanager.sk

EŠTE SA NEPOZNÁME?

20 minutovka zdarma - JE pre vás, ak :

 • ak sme ešte nespolupracovali a chcete si ma oťuknúť
 • neviete, či potrebujete moje textové služby
 • neviete, aký obsah tvoriť pre klienta - ako to uchopiť vo vašej expertíze
 • pred mentoringom - kým vstúpite, máte ešte pár zvedavých otázok
Váš e-mail je u mňa v bezpečí ✓ Osobné údaje spracovávam v súlade s Nariadením EÚ GDPR a Zákona č.18/2018. Viac o svojich právach na stránke Ochrana osobných údajov

TEXTujem a pomáham v online klientom s obsahom - magnety, predajky, check listy, landing page vyladím tak, aby hovorili rečou klienta. Mojou srdcovkou sú magnety, ktoré vám budú napĺňať e-mailovú databázu. Chcete dať svojim klientom riešenie na ich problém? Pripravte im eBook, check list, adventný kalendár, video alebo e-mail kurz, aby na vás nezabudli.

Monika Gahérová