PRÁCA S TEXTOM JE MOJOU VÁŠŇOU

dám vašim textom tie správne ingrediencie - gramatika, štylistika, grafika


Milujem prácu s textom. Najmite si ma, ak si neviete poradiť s gramatikou, alebo potrebujete z obyčajného textu na lusknutie prsta vykúzliť originálny magnet napríklad aj pomocou skvelej grafiky.

Mojou srdcovkou sú magnety - najmä tie textové. Chcete dať svojim klientom riešenie na ich problém? Pripravte im eBook, check list, záložku do knihy, video alebo e-mail kurz, aby vás mali stále na očiach.

Monika Gahérová

Som majster rýchlych návodov ...

Kolegyne aj kamarátky chodia za mnou často s otázkami typu: „ako spravím odrážky“, „kde nájdem ...“, „prečo mi nechce zarovnať slová“, „písala som hodinu, ale neviem, kam som si to uložila“ ...

A keď sa k tomu posadíme a po 2-3 kliknutiach všetko vyriešime, príde obrovská úľava (niekedy možno aj sklamanie ;o): „A to iba takto?“, A to je všetko?“

Tak vznikli moje "jednohubky -PDF a videonávody: raz-dva-tri a máte hotovo. Nájdete ich v ŠTUDOVNI.

Váš nápad ma veľmi potešil!!! Nie som vôbec kamarát s PC. V práci ho používam iba okrajovo, no každým dňom ma dobieha nutnosť viac a viac ho využívať v pracovnom aj osobnom živote. Predstava, že sa mám niekoho pýtať 25.krát na niektorú maličkosť, ktorú neviem urobiť nie je nič moc. Verím, že s Vašou pomocou si doplním svoje medzery...
Oľga Jurišováučiteľka
Monike som vďačná za môj prvý platený ebook - bez jej pomoci by ešte nebol na svete! Vysoká odbornosť a hlavne trpezlivosť so mnou. Veľmi rada využijem jej služby aj v budúcnosti.
Dodka Danovámediátor a kouč, www.dodkadanova.sk

Som krotiteľka textov a grafiky ...

Samoštúdiom a vytrvalým „klikaním“ – dlhé hodiny hľadania a trénovania zručností, učenie sa postupov „ako na to“, odhodlania a vytrvalosti, škrípania zubami a nakoniec pocit víťazstva, keď prišiel moment pochopenia. 

Škrípu vám texty? Chýba grafika pre váš digi-produkt?

Spolupráca s Monikou ma neskutočne bavila, nehovoriac o výsledku, ktorý je naozaj očarujúci! Graficky sme upravovali moju knihu - dávali sme jej podobu eBooku: preklopili sme formát, vložili nádherné obrázky, pridali sme farby v nadpisoch a deliacich čiarach. Bola to príležitosť dať sviežosť a hravosť 40 stranám čistého textu. Ďakujem.
Zuzana Jančokováwww.zdravedeti.sk

Povedzte mi, akú máte predstavu a ja vám "vaše želanie" na počkanie splním.  

Som mentorka a lektorka ...

Uvedomila som si, že ak som ja sama mala na začiatku taký odstup  a strach z počítača, možno existujú aj ďalšie ženy, matky, podnikateľky, ktoré sú na tom práve teraz podobne.

Preto vznikol projekt  pocitacprezeny.sk a kurzy, ktoré vám pomôžu vyladiť čokoľvek na ceste klienta -  spacifikovať texty, vytvoriť jednoduchú grafiku, vymyslieť a pripraviť pútavý magnet, naplánovať e-mailing po jeho stiahnutí. 

Milá Monika, veľmi Ti chcem poďakovať za super kurzík Advent s Canvou. Keď som ho zbadala v príspevku na FB, tak som si povedala, však s Canvou robím už pár rokov, čo by mi kurz mohol dať. Nakoniec som sa rozhodla investovať do kurzu a dnes som nadšená zo získaných nových informácií, ktoré som získala v kurze. V kurze sú skvelé vychytávky, ktoré vďaka Monike a jej kurzu veľmi rýchlo pochopíte. Krátke a zrozumiteľné videá pomôžu každému, kto chce vytvoriť pekné koláže, plagáty či profi obrázok na sociálne siete.
Jana Bakičová, tvorkyňa farebného života a energetických voskových obrazov www.janabakicova.sk
Ďakujem za e-book o textoch, aj za email, ktorý ste mi poslali. E-book ma trochu zaskočil, čakala som také textové vychytávky typu copywriting, ako čo písať, ako použiť slová a pod. A dostala som absolútne ukážkovo spracovaný e-book o písaní textov, naozaj, klobúk dolu 🙂 Dosť z toho som už vedela, vo svojej práci som sa všetko učila za pochodu a všetko som testovala a skúšala, a tento Váš rozpis jednotlivých postupov mi akoby popísal a to naozaj veľmi podrobne, čo som ja prakticky robila. Aspoň som si uvedomila niektoré súvislosti a získala iný pohľad na vec a uplne ma dostala kontrola pisania textu. Naozaj veľmi ďakujem a oceňujem veľmi kvalitné spracovanie.
Iveta Bačiková transformatívna koučka lektorka cvičení pre zdravie ivetabacikova.sk

Riešite v komunikácii s klientom niečo iné? 

Pozrieme sa na to spolu na konzultácii 

10 INGREDIENCIÍ skvelého eBooku - magnetu

PDF - sprievodca zdarma

10 bodov, ktoré by mal obsahovať každý eBook, aby sa stal skvelým magnetom. PDF SPRIEVODCA  pre vás, ak sa chystáte napísať svoj (prvý) eBook (nielen) vo Worde a ani netušíte, čo všetko taký eBook má mať!

ingrediencie pre svoj magnet už študuje 0 eBookárov