online kurzy a Mentoring 

vám pomôžu nastaviť cestu klienta vo vašom online biznise tak, aby magnety, články, posty na sieťach a e-mailing dostali logický sled a priviedli a menili náhodných klientov na verných fanúšikov.


ZAČÍNATE V ONLINE? ODPORÚČAM NAŠTARTOVAŤ 

JÚNOVÝ raketový štart pre OBSAH začína v ŠTUDOVNI presne o ... 

4 workshopy indi-vindi s mentorom

PUZZLE PRE VÁŠ OBSAH

Ste v online začiatočník? Doprajte si raketový štart pre váš obsah. Prestanete sa v tom plácať, pochopíte a pripravíte si 4 najzákladnejšie časti skladačky, bez ktorých KOMUNIKÁCIU s klientom nerozbehnete a nájdete poklad, ktorý vyrieši vašu obsahovú paralýzu.  


formát: 4 workshopy s mentorom + BONUS: mesačné členstvo v ŠTUDOVNI (v hodnote 37 €) ZDARMA. Začíname v pondelok 5.6.

ONLINE KURZY, KTORÉ VÁM POMÔŽU PRIPRAVIŤ OBSAH NA MIERU VÁŠHO IDEÁLNEHO KLIENTA

online kurz  + mentor

 ... klienti si stiahnu magnet a viac o nich nepočujete?

e-mailový kurz + mentor

... e-mailing máte chaotický, alebo radšej "mlčíte"?

4x indi-vindi work s mentorom

... neviete, aká šablona sekne vášmu digiproduktu? 

POTREBUJETE LADIŤ TOTO VŠETKO? VEZMITE SI MENTORA LEN PRE SVOJ BIZNIS

Pripravíme OBSAH na mieru vášho ideálneho klienta a dáme mu logický sled - od prvého kontaktu až po e-mailing. Vyskladáme obsah, ktorým privedieme klienta do vášho biznisu a on s vami zostane: bude vás sledovať, stane sa vaším skalným fanúšikom a vezme si od vás ďalšie služby.

VIP SLUŽBA - LADÍME CESTU KLIENTA

6 týždňov indi-vindi, len JA, VY a 

 vaša EXPERTNÁ VETA + KLIENT+ NÁPADY + MAGNET + landing page + e-mailing + posty na siete + 3x plán na cestu klienta

____________________________

Ako tandem dáme hlavy dokopy a postupne pripravíme:

  1. prvý týždeň: expertnú vetu, ideálneho klienta
  2. druhý týždeň: kľúčové slová + referencie + nápady a prvý článok
  3. tretí týždeň: vyberieme nápad na magnet, ktorý dostane formu a obsah + druhý a tretí článok
  4. štvrtý týždeň: magnet + landing page a e-mailing, ktorý je mega-dôležitý po stiahnutí magnetu
  5. piaty týždeň: posty na siete / textové, grafické 
  6. šiesty týždeň: ladíme a plánujeme cestu klienta 

____________________________

čaká nás intenzívna spolupráca - každý týždeň 2 indi-vindi workshopy + prístup k návodom v členskej sekcii, ktoré vám dajú potrebné "vedomosti" k témam 

 V júni DOSTUPNÉ PRE 2 KLIENTOV

/ 1 miesto voľné

 V júli DOSTUPNÉ PRE 2 KLIENTOV

/ 2 miestA voľnÉ

S KÝM SME UŽ OBSAH VYLADILI

Ja Monike ďakujem za perfektne upravený e-book. Bol to môj prvý e-book a nemohla som si dovoliť ho len tak zbuchnúť. Musel byť perfektne štylisticky upravený a práve v tejto fáze finálnej úpravy odviedla Monika skvelú prácu.
Katarína Molnárovákozmetička a lektorka pre kozmetičky, www.somkozmeticka.sk a www.perlacosmetic.sk
Milá Monika, ďakujem Ti za fantastickú spoluprácu pri "túningovaní" 🙂 mojej web stránky. Som šťastná, že sa našiel niekto, kto mi rozumel takmer bez slov. Bolo to doslova o tom, že si nacítila, čo som si myslela a cítila ja. Absolútna symbióza 🙂 . Vďaka tomu vyzerá dnes môj web tak, že som s ním spokojná. Vylepšené texty a upravená grafika robia svoje. Všetko je zrazu zrozumiteľnejšie a má to hlavu aj pätu. Moni, ďakujem z celého srdiečka a teším sa na našu budúcu tvorbu. Viem, že keď budem čokoľvek potrebovať, budeš tu znova pre mňa. S láskou. Janka
Janka Vnukoválektor, kouč, terapeut, www.terapialaskou.sk
Ako som hľadala svoj MAGNET a našla :-)) Moniku som už poznala ako experta na texty, ale aj na obrázky a grafiku. Preto ma zaujala jej Letná škola e-mailingu, lebo som práve začala používať smartemailing pre komunikáciu s absolventkami mojich kurzov panvového dna a potrebovala som poradiť ČO a hlavne AKO, aby to bolo trefné, úderné a (asi) aj stručné (to nie vždy viem). Výhoda bola, že sme boli one-to-one a mohli sme ladiť presne na moje podnikanie, na mojich klientov. No a výsledok bol krásny "šťavnatý" MAGNET, ktorý predčil moje očakávania a ktorý bude "skrášľovať" moju webovú stránku. Šťavnatosť je totiž pre naše panvové dno ta správna ingrediencia :-)). Preto odporúčam Moniku opäť všetkými desiatimi, lebo jej oko vie vybrať z textu to správne slovo, ktoré vie cinknúť vašich zákazníkov do uší. A čo sa týka grafiky, ktorú tvorí s našimi texty, tak to je také "pohladenie na tele aj na duši". Ďakujem Monika. Michaela Schusterová
Schusterová Michaelametóda CESTA, cvičenie panvového dna, rituály, www.michaelaschusterova.sk
Ponuku textovej mini-konzultácie s pani Monikou som našla na Facebooku a som rada, že som to vyskúšala. Bolo to veľmi príjemné 20 minútové stretnutie cez Zoom. Veľmi jasne mi vysvetlila slabé stránky v texte môjho webu a ihneď navrhla, ako ich upraviť, aby boli príťažlivé pre môjho klienta. Rada využijem jej služby aj v budúcnosti.
Gabriela Mitroválektorka kurzov osobnostného rozvoja, www.everydaymanager.sk
Pani Moniku som si vybrala na základe iných referencií ohľadom jej práce s textom. Nakoľko som mala problémy s vytvorením Ebooku, tak aby bol prehľadný, potrebovala som odbornú pomoc. Túžila som nielen po dizajnovom obale eknihy, ale tak by bol zaujímavý a pútavý pre čitateľa. Mohla som nad tým sama stráviť hodiny ba aj dni, no rozhodla som ta zveriť to do rúk pani Moniky, ktorá je expertom na písanie a úpravu textov. Ďakujem za skvelú spoluprácu, krásne spracovaný Ebook a určite rada využijem jej služby a spoluprácu aj v budúcnosti.
Monika ŠtanclováPoradkyňa a lektorka v oblasti čínskej metafyziky, www.fengshui-zdravebyvanie.sk