mentoring

Povediem vás "za ruku", spolu vykúzlime obsah pre váš online biznis


V začiatkoch môjho online podnikania mi veľmi pomohlo, keď som mohla "pozerať na prsty" môjmu mentorovi. Ukázal mi postupy, viedol ma "za ruku" a dozrel, aby sa moje online kúzlo podarilo.
 
Možno ste v podobnej situácii - začínate v online a neviete, kudy-kam. Pre vás je táto séria kurzov s mentorom, mentoringy na seba logicky nadväzujú: A) Ako zaujať svojho klienta, B) s ľahkosťou a hladko ho previesť svojím biznisom a C) udržať si jeho pozornosť prirodzenou komunikáciou.

e-mail kurz / 6 dní

NAKOPNITE SVOJE NÁPADY

Objavte "tehličky", z ktorých postavíte váš online obsah - magnet, tému na nový článok alebo online produkt, sériu e-mailov, ktoré budú napĺňať vašu e-mailovú databázu

Vyberte si, čo v komunikácii s klientom potrebujete vyladiť ... 

 ... magnet pre klienta?

A) 4 týždňový kurz alebo mentoring

kurz / CENA: 86 €

s mentorom / CENA: 186 €

... cestu klienta?

B) 6 týždňový mentoring

s mentorom / CENA: 242 €

... e-mailing?

C)  7 týždňový kurz alebo mentoring

kurz / CENA: 97 €

s mentorom / CENA: 197 €

Odporúčam indi-vindi nakopnúť svoje nápady a potom absolvovať mentoring v poradí A /B / C 
Séria mentoringov vám pomôže vyladiť cestu klienta vo vašom online biznise - odporúčam, ak ste v online začiatočník, alebo máte chaos - čo? kedy? kde? ako? S mentorom to pôjde ľahšie: 
  • nakopneme  nápady
  • vymyslíme štruktúru pre magnet 
  • vyladíme cestu od príspevku až po e-mail (keď si klient magnet stiahne)
  • a po stiahnutí magnetu nastavíme e-mailovú komunikáciu s klientom, aby ste oňho neprišli

MENTORING INDI-VINDI

4x hodina s mentorom

Ponuku textovej mini-konzultácie s pani Monikou som našla na Facebooku a som rada, že som to vyskúšala. Bolo to veľmi príjemné 20 minútové stretnutie cez Zoom. Veľmi jasne mi vysvetlila slabé stránky v texte môjho webu a ihneď navrhla, ako ich upraviť, aby boli príťažlivé pre môjho klienta. Rada využijem jej služby aj v budúcnosti.
Gabriela Mitroválektorka kurzov osobnostného rozvoja, www.everydaymanager.sk

EŠTE SA NEPOZNÁME?

20 minutovka zdarma - JE pre vás, ak :

  • ak sme ešte nespolupracovali a chcete si ma oťuknúť
  • neviete, či potrebujete moje textové služby
  • neviete, aký obsah tvoriť pre klienta - ako to uchopiť vo vašej expertíze
  • pred mentoringom - kým vstúpite, máte ešte pár zvedavých otázok
Váš e-mail je u mňa v bezpečí ✓ Osobné údaje spracovávam v súlade s Nariadením EÚ GDPR a Zákona č.18/2018. Viac o svojich právach na stránke Ochrana osobných údajov
Ako som hľadala svoj MAGNET a našla :-)) Moniku som už poznala ako experta na texty, ale aj na obrázky a grafiku. Preto ma zaujala jej Letná škola e-mailingu, lebo som práve začala používať smartemailing pre komunikáciu s absolventkami mojich kurzov panvového dna a potrebovala som poradiť ČO a hlavne AKO, aby to bolo trefné, úderné a (asi) aj stručné (to nie vždy viem). Výhoda bola, že sme boli one-to-one a mohli sme ladiť presne na moje podnikanie, na mojich klientov. No a výsledok bol krásny "šťavnatý" MAGNET, ktorý predčil moje očakávania a ktorý bude "skrášľovať" moju webovú stránku. Šťavnatosť je totiž pre naše panvové dno ta správna ingrediencia :-)). Preto odporúčam Moniku opäť všetkými desiatimi, lebo jej oko vie vybrať z textu to správne slovo, ktoré vie cinknúť vašich zákazníkov do uší. A čo sa týka grafiky, ktorú tvorí s našimi texty, tak to je také "pohladenie na tele aj na duši". Ďakujem Monika. Michaela Schusterová
Schusterová Michaelametóda CESTA, cvičenie panvového dna, rituály, www.michaelaschusterova.sk
Milá Monika, ďakujem Ti za fantastickú spoluprácu pri "túningovaní" 🙂 mojej web stránky. Som šťastná, že sa našiel niekto, kto mi rozumel takmer bez slov. Bolo to doslova o tom, že si nacítila, čo som si myslela a cítila ja. Absolútna symbióza 🙂 . Vďaka tomu vyzerá dnes môj web tak, že som s ním spokojná. Vylepšené texty a upravená grafika robia svoje. Všetko je zrazu zrozumiteľnejšie a má to hlavu aj pätu. Moni, ďakujem z celého srdiečka a teším sa na našu budúcu tvorbu. Viem, že keď budem čokoľvek potrebovať, budeš tu znova pre mňa. S láskou. Janka
Janka Vnukoválektor, kouč, terapeut, www.terapialaskou.sk
Ja Monike ďakujem za perfektne upravený e-book. Bol to môj prvý e-book a nemohla som si dovoliť ho len tak zbuchnúť. Musel byť perfektne štylisticky upravený a práve v tejto fáze finálnej úpravy odviedla Monika skvelú prácu.
Katarína Molnárovákozmetička a lektorka pre kozmetičky, www.somkozmeticka.sk a www.perlacosmetic.sk
Pani Moniku som si vybrala na základe iných referencií ohľadom jej práce s textom. Nakoľko som mala problémy s vytvorením Ebooku, tak aby bol prehľadný, potrebovala som odbornú pomoc. Túžila som nielen po dizajnovom obale eknihy, ale tak by bol zaujímavý a pútavý pre čitateľa. Mohla som nad tým sama stráviť hodiny ba aj dni, no rozhodla som ta zveriť to do rúk pani Moniky, ktorá je expertom na písanie a úpravu textov. Ďakujem za skvelú spoluprácu, krásne spracovaný Ebook a určite rada využijem jej služby a spoluprácu aj v budúcnosti.
Monika ŠtanclováPoradkyňa a lektorka v oblasti čínskej metafyziky, www.fengshui-zdravebyvanie.sk