Brnknite na strunu svojim klientom!

Čítate a počúvate to všade okolo vás:

získať pozornosť klienta je náročné, ale ešte viac námahy dá človeku udržať si jeho pozornosť.

Ako to teda urobiť, aby vaše články, texty, eBooky boli viditeľné? Ako brnknete na strunu svojim klientom?

Okrem toho, že váš článok, text, eBook bude obsahovo perfektný a pomôžete ním vyriešiť nejaký problém, v ktorom ste naslovovzatý odborník, treba ešte zabezpečiť, aby sa aj zapáčil.

Aby ho jednoducho bolo vidieť!

Ako? Hodiť ho na Facebook alebo landing page, nechať fanúšikov zdieľať a lajkovať a nezabudnúť …

DAŤ MU PEKNÚ GRAFIKU 🙂

Že nie ste grafik, ilustrátor, neovládate drahé grafické programy? Nie je to potrebné. Hneď vám to názorne vysvetlím.

Pred časom som pripravovala post na FB – bola to taká anketa pre mojich fanúšikov, kde som sa ich pýtala, o čom je ich eBook a ako v ňom pomôžu svojim klientom. Vytvorila som k nemu pútavú grafiku (obr.1).

Keď som získala odpovede na moje otázky, pripravila som druhý post na FB, kde som im ponúkla môj eBook zdarma, ktorým zase ja viem pomôcť im. Obrázok 1 som v Canve skopírovala a pretvorila na obrázok 2. Trvalo mi to presne 10 minút 🙂

Je to jednoduché. Pozrite si videonávod zdarma, ako v Canve vytvoriť pútavú grafiku>>>

Nie, nebojte sa, nie je to návod na ovládanie celého programu! Je to 10 minútové video, ktoré vás krok za krokom prevedie tvorbou jednej grafiky v Canve.

Lebo ak chcete svojim príspevkom na FB upútať pozornosť klienta, máte na to len pár sekúnd. Túto prácu za vás hravo zvládne pútavý obrázok!

Predstavte si … vyberiete si v Canve obrázok – hotovú šablónu, ktorá sa vám páči, pustíte sa podľa návodu do jej úprav a pôvodná grafika sa vám bude meniť pod rukami.

Stačí 10 minút vášho času a máte ho! Obrázok aj klienta 🙂

Uvidíte … že každá vaša ďalšia grafika bude už len dokonalejšia! Pochopíte princíp a stanete sa majstrom originálnej grafiky.

Kliknite na tento obrázok a pozrite si video zdarma.

skvelá grafika v programe Canva

Ak ste zvedaví, čo všetko ešte môže brnknúť na strunu klienta vo vašom eBooku, pozývam vás do online kurzu Ako vytvoriť magnetický eBook >>>  Pridajte sa!

O eBookoch sa bavíme aj v tejto uzavretej FB skupine>>>, sú v nej eBookári začiatočníci aj skúsení, môžete sa pýtať na čokoľvek – neexistuje žiadna hlúpa otázka.

Monika Gahérová, vaša textová koučka


textový koučing: www.onlineoffice.sk

návody, postupy: www. pocitacprezeny.sk

Monika Gahérová
Mojou vášňou sú eBooky a magnety rôzneho druhu. Naučím vás, ako si vytvoriť magnet na kontakty, aby sa stal atraktívnym nástrojom na získavanie emailovej databázy. Vy si len predstavte, ako pomocou nich rastie vaša emailová databáza.  Môj príbeh si prečítajte tu >>
Komentáre