Kúzla s CANVOU

dokážete, aj keď nie ste grafik-profík, ale úplný začiatočník


nový beh začne 10.10.2023

9 týžd. online program / 269 € 

dostupné ihneď

s ktorýmkoľvek členstvom v ŠTUDOVNI

dostupné ihneď

24 dielny video kurz / 161 € 

4 indi-vindi workshopy / 161 €  


cca 4 hodiny spoločnej tvorby 

grafika pre váš biznis na mieru


1 grafika / 3 varianty 

služba - 3D COVER na mieru


1 grafika / 3 varianty 


Všetko, čo vo videách uvidíte, je vytvorené vo verzii CANVA zdarma, nestojí vás to žiadnu ďalšiu investíciu do softvéru alebo mesačné predplatné. Používam ju už roky a stále mi prináša nové inšpirácie a možnosti. A ZVLÁDNE TO AJ ÚPLNÝ ZAČIATOČNÍK!

Milá Monika, veľmi Ti chcem poďakovať za super kurzík Advent s Canvou. Keď som ho zbadala v príspevku na FB, tak som si povedala, však s Canvou robím už pár rokov, čo by mi kurz mohol dať. Nakoniec som sa rozhodla investovať do kurzu a dnes som nadšená zo získaných nových informácií, ktoré som získala v kurze. V kurze sú skvelé vychytávky, ktoré vďaka Monike a jej kurzu veľmi rýchlo pochopíte. Krátke a zrozumiteľné videá pomôžu každému, kto chce vytvoriť pekné koláže, plagáty či profi obrázok na sociálne siete.
Jana Bakičová, tvorkyňa farebného života a energetických voskových obrazov www.janabakicova.sk

Ako to robím ja? Nájdem v Canve hotovú grafiku, ktorá si získala moje srdce - napríklad farbami, rozložením prvkov alebo pekným písmom. Potom do nej vložím moje texty, obrázok, informácie...Je to fakt jednoduché, inšpirujte sa. Vo videách uvidíte krok za krokom, ako sa pôvodný obrázok mení a pretvára na nový originálny, napríklad aj takýto: 

Máte už v CANVE za sebou nevydarené pokusy?

DOLADÍM A UPRAVÍM ICH PRED VAŠÍMI OČAMI

Ja to mám na "pár" kliknutí a vy zase okamžite k dispozícii. Budete cez ZOOM reálne pri tom, keď budem vašu grafiku upravovať. Hodíme reč, poviete mi svoje predstavy a do hodinky to máme v suchu. Stačí si tú hodinku objednať.


V CANVE existuje skvelá možnosť:

  •  klient si pripraví svoju grafiku v CANVE
  • povolí jej zdieľanie pre moju e-mail adresu
  • ja cez zdieľanie "vstúpim" do prostredia CANVY
  • a grafiku/ obrázok / prianie upravím a doladím podľa určitých pravidiel grafiky
  • úprava 1 grafiky / 15 €

Čo sú pravidlá grafiky? Napr.: rozloženie obrázkov / iné rozloženie textu / zladenie písma / veľkosť písma / zladenie farieb / zarovnanie prvkov na grafike ...

REFERENCIE: príprava grafiky pre FB udalosti


TEXTujem a pomáham klientom s obsahom - magnety, predajky, check listy, landing page vyladím tak, aby hovorili rečou klienta. Najmite si môjho Textového Ducha, fakt je expert na texty.

Monika Gahérová

Nepoznáte CANVU? Čo všetko je v CANVE možné? Pozrite si toto video:

Návod, ako si vytvoriť profil v CANVE:

Spolupráca s Monikou ma neskutočne bavila, nehovoriac o výsledku, ktorý je naozaj očarujúci! Graficky sme upravovali moju knihu - dávali sme jej podobu eBooku: preklopili sme formát, vložili nádherné obrázky, pridali sme farby v nadpisoch a deliacich čiarach. Bola to príležitosť dať sviežosť a hravosť 40 stranám čistého textu. Ďakujem.
Zuzana Jančokováwww.zdravedeti.sk
Váš e-mail je u mňa v bezpečí ✓ Osobné údaje spracovávam v súlade s Nariadením EÚ GDPR a Zákona č.18/2018. Viac o svojich právach na stránke Ochrana osobných údajov

Potrebujete poradiť?


monika@pocitacprezeny.sk

+421 911 352 892